Понеділок, 12.04.2021, 21:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Полтавська вечірня (змінна) школа №1 Полтавської міської ради Полтавської області" вул.Сакко,14 м.Полтава, 36015 тел./факс (0532)51-30-11 e-mail: vzsh1poltava@gmail.com

Вся інформація про ЗНО для випускників на сайтах http://testportal.gov.ua/ та http://zno-kharkiv.org.ua/ Тестування з усіх навчальних предметів у пробному ЗНО-2021 (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року

Меню сайту
Бібліотека
Гаряча лінія
Куди піти вчитися?
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Виховна робота

Проблема виховання існувала, існує і буде існувати завжди. Сьогодні вечірня школа відкрита для всіх, хто не зміг отримати освіту з різних причин в денній школі. Хтось через дисципліну, хтось через скоєння правопорушень, хтось через скрутне матеріальне становище, хтось через сімейні проблеми.

Захищаючи учнів від однієї з найбільших бід – духовної порожнечі, бездумності, педагогічний колектив намагається, щоб кожен учень, незважаючи на вік, особливості поведінки, складні життєві ситуації, в яких він опинився, отримував радість від спілкування з учителями та однокласниками, відчував підтримку і захист всієї шкільної родини.

Виховна робота у вечірній школі перш за все має індивідуальний характер, бо тут навчаються учні з малозабезпечених сімей, правопорушники, схильні до скоєння правопорушень, учні профтехучилищ, учні-увя´знені, учні засуджені. Для педагогічного колективу важливо виховати особистість, підготовлену до умов сучасного життя. Завдяки діагностуванню визначається рівень розвитку духовного світу учнів,  їхні життєві цінності, моральні орієнтири. Наше завдання – навчити учнів осмислювати, помічати, робити відкриття, дивуватися, захоплюватися красою, викликати бажання брати участь у різних заходах, роботі гуртків.

 

Враховуючи специфіку школи, педагогічний колектив найбільше уваги приділяє правовому і превентивному вихованню. Важливим є усвідомлення учнями не тільки їхніх прав і свобод, але й обов’язків, поважного ставлення до закону і держави. Так, з метою виховання правової культури й пропаганди правових знань, профілактики наркоманії та ВІЛ/Сніду були проведені години спілкування: «Норми  Конституції України і міжнародних документів щодо прав людини». Для учнів-увязнених  у класах при Полтавському слідчому ізоляторі, для учнів засуджених у класах на базі Полтавської виправної колонії №64 та для учнів школи пройшли уроки дисципліни, проведені зустрічі з працівниками міліції: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Традиції школи – особлива сторінка в житті шкільного колективу. Це те, що об’єднує шкільну родину. День знань, родинне свято, щотижневі тематичні години спілкування, батьківські збори, психолого-педагогічні тренінги, зустрічі з цікавими людьми сприяють розвитку духовних якостей особистості учнів, таких як совісність, людяність, почуття поваги, вдячності, милосердя. Атмосфера довіри, почуття єднання,  любові є позитивним підґрунтям формування кожного від індивідуальності до особистості.

Сайт проекту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Офіційний сайт
Педагогічна преса
Офіційний сайт
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz