Пятница, 09.06.2023, 17:13
Вітаю Вас Гость | RSS

ЛІЦЕЙ №47 "АЛЬТЕРНАТИВА" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Із 01.09.2022 року освітній процес у нашому навчальному закладі буде організовано із застосуванням технологій дистанційного навчання та змішаного навчання

Меню сайту
Бібліотека
Гаряча лінія
Куди піти вчитися?
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Виховна робота

Проблема виховання існувала, існує і буде існувати завжди. Сьогодні ліцей №47 "Альтернатива" відкритий для всіх, хто не зміг отримати освіту з різних причин в денній школі. Хтось через дисципліну, хтось через скоєння правопорушень, хтось через скрутне матеріальне становище, хтось через сімейні проблеми.

Захищаючи учнів від однієї з найбільших бід – духовної порожнечі, бездумності, педагогічний колектив намагається, щоб кожен учень, незважаючи на вік, особливості поведінки, складні життєві ситуації, в яких він опинився, отримував радість від спілкування з учителями та однокласниками, відчував підтримку і захист всієї шкільної родини.

Виховна робота у вечірній школі перш за все має індивідуальний характер, бо тут навчаються учні з малозабезпечених сімей, правопорушники, схильні до скоєння правопорушень, учні профтехучилищ, учні-увя´знені, учні засуджені. Для педагогічного колективу важливо виховати особистість, підготовлену до умов сучасного життя. Завдяки діагностуванню визначається рівень розвитку духовного світу учнів,  їхні життєві цінності, моральні орієнтири. Наше завдання – навчити учнів осмислювати, помічати, робити відкриття, дивуватися, захоплюватися красою, викликати бажання брати участь у різних заходах, роботі гуртків.

 

Враховуючи специфіку школи, педагогічний колектив найбільше уваги приділяє правовому і превентивному вихованню. Важливим є усвідомлення учнями не тільки їхніх прав і свобод, але й обов’язків, поважного ставлення до закону і держави. Так, з метою виховання правової культури й пропаганди правових знань, профілактики наркоманії та ВІЛ/Сніду були проведені години спілкування: «Норми  Конституції України і міжнародних документів щодо прав людини». Для учнів-увязнених  у класах при Полтавському слідчому ізоляторі, для учнів засуджених у класах на базі Полтавської виправної колонії №64 та для учнів школи пройшли уроки дисципліни, проведені зустрічі з працівниками міліції: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Традиції школи – особлива сторінка в житті шкільного колективу. Це те, що об’єднує шкільну родину. День знань, родинне свято, щотижневі тематичні години спілкування, батьківські збори, психолого-педагогічні тренінги, зустрічі з цікавими людьми сприяють розвитку духовних якостей особистості учнів, таких як совісність, людяність, почуття поваги, вдячності, милосердя. Атмосфера довіри, почуття єднання,  любові є позитивним підґрунтям формування кожного від індивідуальності до особистості.

Сайт проекту
Календар
«  Июнь 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Офіційний сайт
Педагогічна преса
Офіційний сайт
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2023
Конструктор сайтов - uCoz