Меню сайту
Бібліотека
Гаряча лінія
Куди піти вчитися?
Статистика
Онлайн всего: 1 Гостей: 1 Пользователей: 0 |
Укр.література 12 клас І сем. 1 частинаЗавдання українська література для учнів 12-х класів Українська література (рівень стандарту): підруч. для 11кл. закл. загальн. середн.освіти/Олександр Авраменко. – К.: Грамота, 2019 Тема: Контрольна робота №2. Твір. «Проблема морального вибору в поезії поетів-шістдесятників». Повторіть с.188-189 Напишіть твір на тему «Проблема морального вибору в поезії поетів-шістдесятників».
Тема: Збірка інтимної лірики «Цю жінку я люблю». Несподівана асоціативність, образна деталь поезії М. Вінграновського. «У синьому небі я висіяв ліс». Перегляньте презентацію:
Перегляньте відео:
Вивчіть напам’ять один із віршів шістдесятників (на вибір).
Тема: Микола Вінграновський – поет, прозаїк, кіномитець. Перегляньте презентацію:
Прочитайте і законспектуйте с.200-201.
Тема: «Балада про соняшник» - поетичний роздум про суть мистецтва, процес творчості. Прочитайте с. 198-199. Виконайте завдання 1-5, с.199.
Тема: Іван Драч – невтомний шукач нового змісту і нової форми поезії. Перегляньте презентацію:
Прочитайте с.197-198.
Тема: Збірка любовної лірики «Таємниця твого обличчя». («Я стужився, мила, за тобою»). Прочитайте с. 195-196. Визначте віршовий розмір поезії «Я стужився, мила, за тобою». Заповніть літературний паспорт до поезії «Я стужився, мила, за тобою».
Тема: Дмитро Павличко. Основні відомості про поета. Основні мотиви його творів. Пісенна лірика. Вірш «Два кольори». Перегляньте презентацію:
Прочитайте с.194-195.
Тема: Інтимна лірика В. Симоненка («Ну скажи, хіба не фантастично…», «Ікс плюс ігрек». Перегляньте презентацію:
Визначте віршовий розмір поезій «Ну скажи, хіба не фантастично…», «Ікс плюс ігрек».
Тема: Мотив самоствердження людини у складному сучасному світі, її самодостатність і самоцінність («Я…»).
Тема: Василь Симоненко. Коротко про митця. Образ України, громадянський вибір поета («Задивляюсь у твої зіниці…»).
2. Прочитайте й законспектуйте матеріал с.190 – 191.
Тема: Нова хвиля відродження української літератури на початку 1960-х років. «Шістдесятництво».
Тема: Контрольна робота №1. Воєнне лихоліття. Тести. 1. Повість Олександра Довженка, яку Сталін заборонив друкувати у 1943 році,: А «Зачарована Десна» Б «Земля» В «Україна в огні» Г «Поема про море» 2. На Міжнародному кінофестивалі в Брюсселі у 1958 р. одним з 12 найкращих фільмів «усіх часів і народів» було визнано кінострічку О. Довженка А «Щорс» Б «Арсенал» В «Звенигора» Г «Земля» 3. Яку шкоду вчинив Сашко (О. Довженко «Зачарована Десна»), перебуваючи на городі? А витоптав огірки Б поїв весь горох В поламав соняшник Г повиривав моркву 4. Мати Сашкова (О. Довженко «Зачарована Десна») не любила діда Семена, бо: А вважала його за чорнокнижника Б у нього був складний характер В він любив багато випивати Г той був неохайний 5. Про кого із персонажів твору О. Довженка «Зачарована Десна» сказано: «Орудував він косою, як добрий маляр пензлем,– легко і вправно. Коли б його пустили з косою просто, він обкосив би всю земну кулю, аби тільки була добра трава та хліб і каша»? А) прадід Тарас Б) дядько Самійло В) дід Семен Г) батько 6. Кому з героїв твору О. Довженка «Зачарована Десна» належать слова: «Нічого в світі так я не люблю, як саджати що- небудь у землю, щоб проізростало»? А батьку Б матері. В бабі Г дідові 7. Баба Марусина (О. Довженко «Зачарована Десна»), мати діда Семена, любила... А вишивати хрестиком Б розповідати онукові казки В проклинати все і вся Г співати про любов 8. Пора року, описана у творі «Модри Камень» О. Гончара: А осінь Б літо В зима Г весна 9. Модри Камень — це назва містечка А чеського Б польського В словацького Г румунського 10. Мати Терези («Модри Камень») дуже злякалася, бо партизани хотіли занести до будинку А автомат Б рацію В свій одяг Г радянські листівки 11. Предмет, який висів на рукаві Терези («Модри Камень» О.Гончар). А чорне мереживо Б чорна пов'язка В червона стрічка Г блакитна стрічка 12. Правильними є усі твердження ОКРІМ ("Модри Камень") А новела складається з шести розділів Б твір написано у формі звертання оповідача до дівчини В вояки – партизани виконували завдання у словацьких горах Г новела містить елементи п’єси
Тема: Мрія і дійсність у новелі «Модри Камень». Образи українського бійця і юної словачки Терези.
Тема: Олесь Гончар. Коротко про письменника. Загальна характеристика доробку О. Гончара.
Тема: УМР. Усний твір «Моральна краса й духовна велич людини в кіноповісті О. Довженка «Зачарована Десна». Складаючи твір, пам’ятайте:
Тема: Морально-етичні проблеми, порушені в кіноповісті. Опрацюйте матеріал https://ukrclassic.com.ua/katalog/d/dovzhenko-oleksandr/2518-analiz-moralno-etichnikh-idej-kinopovisti-zacharovana-desna
Тема: Два ліричні герої: малий Сашко і зріла людина, митець. Оповідач у «Зачарованій Десні» — сам письменник, який виступає і як автор, і як герой твору — маленький Сашко.
2. Доповніть таблицю цитатами до образів.
Тема: «Зачарована Десна». Історія написання, автобіографічна основа, сповідальність.
Тема: Олександр Довженко. Трагічна творча біографія митця. «Щоденник».
Тема: Участь українських письменників у Другій світовій війні. Активізація патріотичної тематики, героїчного пафосу, посилення філософічності в літературі цього періоду.
2. Прочитайте і тезово викладіть у зошиті матеріал підручника с.164 – 165.
Тема: Характеристика образів. Символіка роману. Актуальність для нашого часу.
Тема: Іван Багряний. Основні віхи життя і творчості митця. «Тигролови» як український пригодницький роман. Перегляньте презентацію та виконайте завдання, зазначені в останньому слайді.
Тема: Євген Маланюк. «Уривок з поеми», «Напис на книзі віршів…»
Тема: Література письменників-емігрантів. “Празька школа”.
|
Сайт проекту
Погода Полтава
Офіційний сайт
Педагогічна преса
Офіційний сайт
|