Вторник, 27.09.2022, 06:17
Вітаю Вас Гость | RSS

ЛІЦЕЙ №47 "АЛЬТЕРНАТИВА" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Із 01.09.2022 року освітній процес у нашому навчальному закладі буде організовано із застосуванням технологій дистанційного навчання та змішаного навчання

Меню сайту
Бібліотека
Гаряча лінія
Куди піти вчитися?
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Річний звіт

 Звіт керівника

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Про виконання умов контракту укладеного з керівником КЗ "Полтавська вечірня (змінна) школа № 1 Полтавської міської ради Полтавської області" за 2019-2020 н.р.

(он-лайн)

СЛУХАЛИ:

Бабіюк Л.І., керівника Комунального закладу «Полтавська вечірня (змінна) школа №1 Полтавської міської ради Полтавської області» про діяльність у 2019-2020 н.р.

Відповідно до Закону "Про освіту" щорічно звітуюсь про свою діяльність. З метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання рішень, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації я як директор працюю спільно з радою школи, батьківським комітетом, громадськістю.

Відповідно до наказу управління освіти, Положення про звітування керівників перед педагогічними колективами та громадськістю доводжу до відома, що у 2019-2020 н.р. у

19 класах навчалися 459 учнів (4 класи на базі ПВК-64, індивідуальне навчання на базі Полтавської установи виконання покарань №23, 4 класи на базі ПТУ №31 і 2 класи на базі електрорадіотехнічного ліцею). Заклад працював у три зміни. У закладі обладнано всі кабінети, учительська, бібліотека, підведено Інтернет в усі класні кімнати, бібліотеку, учительську, функціонують 2 комп’ютерні класи.

Дооформлено кабінет фізики, кабінет літератури, історії, біології та кабінети на базі ПВК-64, 1 кабінет - на базі Полтавської установи виконання покарань №23. Всі учні 9-х класів продовжують здобувати повну середню освіту. Створені всі умови для варіативності навчання та вжиті заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у освітній процес. Підручниками учні забезпечені стовідсотково. Більшість учнів поєднують працю і навчання, 73 % учнів – працюючих. Майже половина учнів школи, навчаючись, здобуває робітничі професії перукарів, закрійників, кухарів, слюсарів, майстрів по ремонту комп’ютерів, електрорадіомеханіків.

Педагогічний колектив працює над методичною проблемою «Створення оптимальних умов для диференціації освітнього процесу, розвитку індивідуальних здібностей та розширення життєвої та соціальної компетентності здобувачів освіти в умовах вечірньої школи», що допоможе кожному учню знайти своє місце у суспільстві. Застосовуючи елементи інноваційних технологій, вчителі проводять цікаві нестандартні уроки, демонструють високий рівень педагогічної майстерності.

У 2019-2020 н.р. в школі продовжувала діяльність  методична рада, яка займалася організацією шкільних олімпіад, конкурсів «Учитель року», «Класний керівник року», «Кращий урок року»..

            Кращими класними керівниками року стали Мартиненко Н.М., Горбачова І.В..

У школі працює творчий педагогічний колектив: 6 вчителів-методистів (Бабіюк Л.І., Федчун М.І., Сиволап Ю.Г, Мартиненко Н.М., Задоркіна В. В., Пушкарєва О.А.), практичний психолог-методист Яцик Н.О,  3 старших вчителі  (Кисла Н.П., Говтвяниця Н.В., Павелко Р. В.), 12 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 9 – першу.

               Педагогічні працівники проходять атестацію згідно з графіком, підвищують кваліфікацію під час проходження курсів підвищення кваліфікації, приділяють багато уваги самоосвіті. Так, у 2019-2020 н.р. пройшли атестацію 3 педагоги, за підсумками якої Власенко М.В., учитель хімії та біології, відповідає займаній посаді. Йому присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Абрамова С.В., учитель англійської мови, відповідає займаній посаді, їй присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії». Половікова Т.Д. учитель математики, відповідає займаній посаді, їй присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

               Соціальний захист учнів та вчителів забезпечується.

Вчителі та учні проходять медогляд.

Як директор співпрацюю з радою школи, депутатами місцевих рад, з управлінням освіти, Полтавським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей, та молоді, службами у справах дітей, з ювенальною превенцією, з громадськістю.

Заохочую учнів та вчителів преміями, грамотами, подяками. Значну роботу  проводимо по попередженню правопорушень разом з психологом та соціальним педагогом.

Проводяться загальношкільні батьківські збори, класні збори, засідання штабу профілактики правопорушень, ради школи. Всі нагальні питання вирішуються колегіально, злагоджено, демократично, прозоро.

За допомогою батьківського комітету, ради закладу, силами учнів, батьків, вчителів  буде проведено поточний косметичний ремонт приміщення.

Як директор, я вважаю, що займаній посаді відповідаю.

 

УХВАЛИЛИ:

За результатами таємного голосування директор Комунального закладу «Полтавська вечірня (змінна) школи №1 Полтавської міської ради Полтавської області» відповідає займаній посаді і заслуговує морального та матеріального заохочення.

Результати таємного голосування:

Всього голосували – 81 осіб.

«Відповідає займаній посаді з відзнакою» - 78 осіб;

«Відповідає займаній посаді» - 3 особи;

«Не відповідає займаній посаді» - 0 осіб

 

 

Голова зборів                                                                                              Н. Кисла

Секретар                                                                                                      Н. Говтвяниця

Сайт проекту
Календар
«  Сентябрь 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Офіційний сайт
Педагогічна преса
Офіційний сайт
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2022
Конструктор сайтов - uCoz