Середа, 15.08.2018, 07:13
Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Полтавська вечірня (змінна) школа №1 Полтавської міської ради Полтавської області" вул.Сакко,14 м.Полтава, 36015 тел./факс (0532)51-30-11 e-mail: vzsh1poltava@gmail.com

Вся інформація про ЗНО для випускників на сайтах http://testportal.gov.ua/ та http://zno-kharkiv.org.ua/ Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності — це перша заповідь виховання. В.О.Сухомлинський

Меню сайту
Бібліотека
Гаряча лінія
Куди піти вчитися?
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Річний звіт

   Відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад щорічно звітуюсь про свою діяльність. З метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління школою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання рішень, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації я як директор працюю спільно з радою школи, батьківським комітетом, громадськістю.

     Відповідно до наказу управління освіти, Положення про звітування керівників перед педагогічними колективами та громадськістю доводжу до відома, що у 2016-2017 н.р. у 19 класах навчалися 488 учнів (4 класи на базі ПВК-64, індивідуальне навчання на базі Полтавської установи виконання покарань №23, 4 класи на базі ПТУ№31 і 2 клас на базі електрорадіотехнічного ліцею). Школа працювала в три зміни. В школі обладнано всі кабінети, учительська, бібліотека, підведено Інтернет в усі класні кімнати, бібліотеку, учительську, встановлено мультимедійний комплекс, обладнано 2 комп’ютерні класи. За рахунок місцевого бюджету, за допомогою батьківського комітету, ради школи, силами учнів, батьків, вчителів  буде проведено поточний косметичний ремонт приміщення.

    Дооформлені кабінети фізики та ІКТ, кабінет літератури, історії, біології та кабінети на базі ПВК-64, 1 кабінет - на базі Полтавської установи виконання покарань №23. Всі учні 9-х класів продовжують здобувати повну середню освіту. Створені всі умови для варіативності навчання та вжиті заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес. Підручниками учні забезпечені стовідсотково. Більшість учнів поєднують працю і навчання, 71% учнів – працюючих. Майже половина учнів школи, навчаючись, здобуває робітничі професії перукарів, майстрів манікюру, закрійників, кухарів, слюсарів, майстрів по ремонту комп’ютерів, електромеханіків.

    Педагогічний колектив працює за індивідуально орієнтованою системою «Від індивідуальності до особистості»,  яка дає можливість кожному учню знайти своє місце у суспільстві. Застосовуючи елементи інноваційних технологій, вчителі проводять цікаві уроки педмайстерності.

     20 квітня був проведений семінар директорів ЗНЗ міста з теми «Створення комфортних умов для розвитку обдарованої особистості». В рамках семінару в нашій школі відбувся дайджест професій, в ході якого учні, які паралельно здобувають професії у закладах, з якими співпрацює вечірня школа, демонстрували свої власні професійні досягнення.

      У 2016 - 2017 н.р. в школі продовжувала діяльність  методична рада, яка займалася організацією шкільних олімпіад, конкурсів «Учитель року», «Класний керівник року», «Кращий урок року». У 2016 -2017 н. р. переможцями шкільного конкурсу «Учитель року – 2016» стали вчителі Говтвяниця Н. В. (у номінації «Біологія»),  Павелко Р. В. (у номінації «Інформатика»).

            Кращим класним керівником року стала Руденко Ю. І.

      Вчитель Павелко Р. В. став лауреатом І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Інформатика» та був нагороджений Грамотою управління освіти Полтавського міськвиконкому.

        В конкурсі «Кращий урок року» перемогу здобули: урок астрономії в 12 – А класі з теми «Місяць» (вчитель Пушкарєва О. А.), урок української літератури в 12 – А класі «Три зозулі з поклоном». «Вічна» тема любовного трикутника» за новелою Григора Тютюнника, заняття з елементами тренінгу з курсу «Психологія особистості» в 10 – А класі з теми « Конфлікт і спілкування» (вчитель Яцик Н. О.).

         Яцик Н. О. презентувала власний досвід на засіданні міської творчої лабораторії працівників психологічної служби «Кращий досвід» на тему: «Система розвивальної роботи зі старшими підлітками щодо розвитку комунікативних навичок», провела заняття за авторською програмою «Розвиток комунікативних навичок» для слухачів курсів ПОІППО.

        Завідувач бібліотекою Павелко Ю. В. брала участь у конкурсі «Шкільна бібліотека».

      Щочетверга проводились цікаві виховні заходи, відповідно до розкладу в позаурочний час працювали гуртки і клуби: «Захисти себе від ВІЛ», театрально-народознавий гурток «Берегиня», еколого-натуралістичний гурток «Природа і ми», історико-народознавчий гурток  «Рідний край», гурток «Мистецька студія», гурток військово-патріотичного спрямування «Школа безпеки», правовий клуб «Закон і ти», клуб «Як правильно жити», (В тому числі на базі ПВК-64: еколого-натуралістичний гурток «Природа і ми», історико-народознавчий гурток «Рідний край», клуб «Як правильно жити», правовий клуб «Закон і ти»).

       Учні брали участь у різних конкурсах, зокрема у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» (10 учасників), Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» (6 учасників), Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» (5 учасників), Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» (8 учасників), Міжнародному конкурсі юних істориків «Лелека» (5 учасників). У міських фізичних конкурсах ІІІ місце у номінації «Саморобні прилади  для фізичних демонстрацій» зайняла робота учениці Щербань Марії «Модель автоматичного молота  Леонардо да Вінчі», ІІІ місце у номінації «Саморобні іграшки з фізичним змістом» - спільна  робота учениць Кушніренко Марії та Щербань Марії, “Анти-  гравітаційний  подвійний конус”.

       У школі працює творчий педагогічний колектив: 5 вчителів-методистів (Бабіюк Л.І., Федчун М.І., Сиволап Ю.Г,Мартиненко Н.М., Задоркіна В.В.), практичний психолог-методист Яцик Н.О., 1 старший вчитель (Кисла Н.П.), 10 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 4 – першу.

        Педагогічні працівники проходять атестацію згідно з графіком, підвищують кваліфікацію під час проходження курсів підвищення кваліфікації, приділяють багато уваги самоосвіті. Так, у 2016 - 2017 н.р. пройшли атестацію 6 педагогів, за підсумками якої вчитель Задоркіна В. В. відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», їй присвоєно звання «вчитель-методист», Яцик Н. О. відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», присвоєно звання «практичний психолог-методист», Федчун М. І. відповідає раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та званню «вчитель-методист», Половікова Н. В. відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії», Базилевич Н. М.  присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії», Скачко М. В. присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

   Розпочався косметичний ремонт шкільного приміщення. За рахунок місцевого бюджету замінені вікна, двері.   Залучено позабюджетних коштів 2425 гривень.

    Соціальний захист учнів та вчителів забезпечується.

Вчителі та учні проходять медогляд.

   Як директор співпрацюю з радою школи, депутатами місцевих рад, з управлінням освіти, службами у справах дітей, з кримінальною міліцією, з громадськістю.

  Заохочую учнів та вчителів преміями, грамотами, подяками. Значну проводимо по попередженню правопорушень разом з психологом та соціальним педагогом.

   Проводяться загальношкільні батьківські збори, класні збори, засідання штабу профілактики правопорушень, ради школи. Всі нагальні питання вирішуються колегіально, злагоджено, демократично, прозоро.

   Як директор, я вважаю, що займаній посаді відповідаю.

 

В.О.Сухомлинський
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Офіційний сайт
Педагогічна преса
Офіційний сайт
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz