Суббота, 30.09.2023, 12:37
Вітаю Вас Гость | RSS

ЛІЦЕЙ №47 "АЛЬТЕРНАТИВА" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Бажаємо Вам всім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

Меню сайту
Бібліотека
Гаряча лінія
Куди піти вчитися?
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Психолог


Яцик Н.О. 


П'ЯТЬ   ГОЛОВНИХ   ПРИНЦИПІВ   СПІЛКУВАННЯ   З   ЛЮДЬМИ

  • Замість того, щоб звинувачувати, постарайтеся зрозуміти людину, що значно корисніше критики для Вас же, бо виховує в людині здатність ставитися до Вас терпимо, із співчуттям і добротою.
  • Перш за все, необхідно збудити в людині зацікавленість, щоб примусити її саму захотіти зробити що-небудь.
  • Коли займаємося розв'язанням своїх проблем, ми витрачаємо 95% часу на думки про себе, що неправильно. Треба перестати думати про власні бажання і чесноти, а спробувати краще пізнати позитивні якості інших людей і висловити їм схвалення, вдячність, які мають від усієї душі, відверто, підтримати їх.
  • Необхідно завжди враховувати точку зору інших людей, їхні сумніви і плани.
  • Кращий спосіб впливати на людину – це говорити з нею про те, чого вона хоче, і постаратися допомогти їй досягти бажаного.

Поради учням:

1.  Складіть список своїх позитивних і негативних якостей.

2.  Прочитавши книгу, визначте цілі, яких би ви хотіли досягти в окремих сферах життя.

3. Різноманітність інтересів дає можливість поставити більше цілей.

4.  Досягнення намічених цілей дасть вам змогу відчути повнокровність життя.

5. Окремі цілі розділіть на підпорядковані їм часткові завдання. Їх виконання принесе вам задоволення і впевненість у тому, що ви впораєтеся і з наступними етапами.

6.  Перш, ніж узятися за виконання будь-якого завдання, добре продумайте послідовність своїх дій.

7. Баланс позитивного і негативного та перелік ваших цілей дасть можливість вам поглянути на своє життя в цілому.

8. Кожна мета мобілізує вашу енергію.

9.  Учіться краще на своїх успіхах, ніж на невдачах.

10. "Треба любити те, що робиш, і йти вперед крок за кроком".

11. При складанні й виконанні свого плану думайте про його мотивацію та очікувані наслідки.

12. Добрі навички і звички полегшують ваше життя, нашу діяльність.Тому опановуйте поступово добрі корисні звички в усіх сферах вашого життя.

Як досягти успіху: 

         Більшість фахівців сходиться на тому, що досягає успіху та людина, яка вже має певний успіх. І це цілком закономірно, оскільки вона вірить у себе, у свої сили. Для неї кожний малий успіх є сходинкою до наступного, більшого. Той, хто не звідав ніякого успіху, не має таких можливостей. Це виявляється уже з перших днів навчання у школі. 

         Справа, яка вам вдалася, сама по собі не така важлива, як той факт, що ви досягли успіху. Це вселяє у вас впевненість в собі, віру в свої сили. Тому намагайтеся частіше згадувати минулий успіх і, головне, пам'ятайте почуття, які ви пережили при цьому. Це створює певну «атмосферу успіху», «звичку успіху». При кожній наступній удачі згадуйте про попередні і таким чином зміцнюйте почуття впевненості в собі.

«Вчіться більше на своїх успіхах, ніж на невдачах», - пише відомий учений Б.Холдейн. Звичайно, аналізуючи будь-яку завершену справу, ви повинні з'ясувати, де вчинили правильно, а де схибили. Усвідомивши помилки, намагайтеся їх уникати надалі. Але на цьому думки про невдачу викиньте з голови і займайтеся краще аналізом методики виконання успішно завершених справ, щоб убезпечити себе від невдач у майбутньому.

         Виробіть у себе звичку реагувати на невдачі й неприємності оптимістично. У прикрій ситуації хай у вас не опускаються руки, навпаки, активно шукайте з неї виходу.

     Через деякий час така активність у складних ситуаціях, а також при вирішенні проблем стане для вас природною. Звичка почне спрацьовувати так, що коли ви знову опинитесь у подібній ситуації, ви автоматично займете активну позицію.

             І навпаки, той, хто в такому становищі втратив віру в свої сили, був пасивним, у майбутньому в подібних обставинах здебільшого буде поводити себе так само.

      Всі проблеми, чи то особисті, чи громадські, враз здаються меншими, як тільки ми стаємо супроти них і якнайактивніше докладаємо зусиль, щоб їх вирішити.


Сайт проекту
Календар
«  Сентябрь 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Офіційний сайт
Педагогічна преса
Офіційний сайт
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2023
Конструктор сайтов - uCoz