Понедельник, 05.06.2023, 14:19
Вітаю Вас Гость | RSS

ЛІЦЕЙ №47 "АЛЬТЕРНАТИВА" ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Із 01.09.2022 року освітній процес у нашому навчальному закладі буде організовано із застосуванням технологій дистанційного навчання та змішаного навчання

Меню сайту
Бібліотека
Гаряча лінія
Куди піти вчитися?
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Методична робота

 

          Педагогічний колектив ліцею №47 "Альтернатива" в постійному творчому пошуку оновлення навчально-виховного процесу. Науково-методична робота – органічна складова діяльності нашого закладу. З метою виховання соціально адаптованої особистості вчителі школи протягом останніх років працюють за індивідуально орієнтованою системою навчання і виховання в умовах вечірньої школи «Від індивідуальності до особистості».

Вирішенню міської науково-методичної проблеми «Особистісно орієнтоване навчання та громадянське виховання учнів на основі вивчення історико-культурних традицій рідного краю» та шкільної науково-методичної проблеми «Реалізація  можливостей вечірньої школи по формуванню особистості через творче співробітництво вчителів та учнів» допомагає діяльність методичної ради школи, під керівництвом якої відбувається впровадження сучасних форм і методів роботи в системі «Від творчого учителя – до творчого учня».

Для ефективної організації навчання, виховання та з метою адаптації учнів в умовах вечірньої школи адміністрація чітко планує методичну роботу. Укладений методичний порадник для вчителів, до якого включені пам’ятки з різних питань навчально-виховної роботи, наприклад: щодо вимог до поурочних планів, способів організації початку уроку, методичного забезпечення навчального предмета, методів і прийомів індивідуальної роботи, з організації самостійної роботи, поради класним керівникам тощо.

На засіданнях педагогічної ради «Активізація пізнавальної діяльності учнів у процесі індивідуальної роботи по вирівнюванню знань», «Особистісний ріст кожного вчителя як мета педагогічного процесу» обговорювались актуальні питання пошуку нових шляхів удосконалення форм і методів роботи з метою підвищення результативності навчально-виховного процесу.

В школі постійно діють психолого-педагогічний семінар, педагогічний консиліум «Шляхи ліквідації прогалин у знаннях учнів в умовах вечірньої школи». Особлива увага приділяється організації індивідуальної роботи з учнями девіантної поведінки, учнями ув’язненими та учнями засудженими, що навчаються в класах на базі Полтавського слідчого ізолятора та ПВК -64.

З метою удосконалення педагогічної майстерності вчителів, виявлення творчо працюючих педагогів у школі щорічно проводяться дні педмайстерності, конкурси «Кращий урок року», «Учитель року», «Класний керівник року». Переможці конкурсів заохочуються грамотами від адміністрації, відділу освіти, управління освіти.

Створений «Методичний бюлетень», який постійно поповнюється кращими розробками уроків та виховних заходів.

Вчителі школи постійно беруть участь у роботі міських методичних об’єднань, творчих груп.

 

Сайт проекту
Календар
«  Июнь 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Офіційний сайт
Педагогічна преса
Офіційний сайт
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2023
Конструктор сайтов - uCoz