Понеділок, 12.04.2021, 20:01
Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Полтавська вечірня (змінна) школа №1 Полтавської міської ради Полтавської області" вул.Сакко,14 м.Полтава, 36015 тел./факс (0532)51-30-11 e-mail: vzsh1poltava@gmail.com

Вся інформація про ЗНО для випускників на сайтах http://testportal.gov.ua/ та http://zno-kharkiv.org.ua/ Тестування з усіх навчальних предметів у пробному ЗНО-2021 (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року

Меню сайту
Бібліотека
Гаряча лінія
Куди піти вчитися?
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Методична робота

 

          Педагогічний колектив Комунального закладу "Полтавська вечірня (змінна) школи №1 Полтавської міської ради Полтавської області"  в постійному творчому пошуку оновлення навчально-виховного процесу. Науково-методична робота – органічна складова діяльності нашого закладу. З метою виховання соціально адаптованої особистості вчителі школи протягом останніх років працюють за індивідуально орієнтованою системою навчання і виховання в умовах вечірньої школи «Від індивідуальності до особистості».

Вирішенню міської науково-методичної проблеми «Особистісно орієнтоване навчання та громадянське виховання учнів на основі вивчення історико-культурних традицій рідного краю» та шкільної науково-методичної проблеми «Реалізація  можливостей вечірньої школи по формуванню особистості через творче співробітництво вчителів та учнів» допомагає діяльність методичної ради школи, під керівництвом якої відбувається впровадження сучасних форм і методів роботи в системі «Від творчого учителя – до творчого учня».

Для ефективної організації навчання, виховання та з метою адаптації учнів в умовах вечірньої школи адміністрація чітко планує методичну роботу. Укладений методичний порадник для вчителів, до якого включені пам’ятки з різних питань навчально-виховної роботи, наприклад: щодо вимог до поурочних планів, способів організації початку уроку, методичного забезпечення навчального предмета, методів і прийомів індивідуальної роботи, з організації самостійної роботи, поради класним керівникам тощо.

На засіданнях педагогічної ради «Активізація пізнавальної діяльності учнів у процесі індивідуальної роботи по вирівнюванню знань», «Особистісний ріст кожного вчителя як мета педагогічного процесу» обговорювались актуальні питання пошуку нових шляхів удосконалення форм і методів роботи з метою підвищення результативності навчально-виховного процесу.

В школі постійно діють психолого-педагогічний семінар, педагогічний консиліум «Шляхи ліквідації прогалин у знаннях учнів в умовах вечірньої школи». Особлива увага приділяється організації індивідуальної роботи з учнями девіантної поведінки, учнями ув’язненими та учнями засудженими, що навчаються в класах на базі Полтавського слідчого ізолятора та ПВК -64.

З метою удосконалення педагогічної майстерності вчителів, виявлення творчо працюючих педагогів у школі щорічно проводяться дні педмайстерності, конкурси «Кращий урок року», «Учитель року», «Класний керівник року». Переможці конкурсів заохочуються грамотами від адміністрації, відділу освіти, управління освіти.

Створений «Методичний бюлетень», який постійно поповнюється кращими розробками уроків та виховних заходів.

Вчителі школи постійно беруть участь у роботі міських методичних об’єднань, творчих груп.

 

Сайт проекту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Офіційний сайт
Педагогічна преса
Офіційний сайт
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz