Вівторок, 10.12.2019, 10:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Полтавська вечірня (змінна) школа №1 Полтавської міської ради Полтавської області" вул.Сакко,14 м.Полтава, 36015 тел./факс (0532)51-30-11 e-mail: vzsh1poltava@gmail.com

Вся інформація про ЗНО для випускників на сайтах http://testportal.gov.ua/ та http://zno-kharkiv.org.ua/ Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності — це перша заповідь виховання. В.О.Сухомлинський

Меню сайту
Бібліотека
Гаряча лінія
Куди піти вчитися?
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Ross


Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення 

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНА БАЗА ТА ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

1. Матеріально-технічна база КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ПОЛТАВСЬКА ВЕЧІРНЯ (ЗМІННА) ШКОЛА №1 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" включає землю, комунікації, частину приміщення дитячої музичної школи №2 ім.В.І.Шаповаленка згідно з договором суборенди між управлінням культури та управлінням освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради на підставі розпорядження міського голови.

2. Майно, закріплене за комунальним закладом, належить закладу на правах оперативного управління. Відповідно до рішення Полтавської міської ради про заснування навчального закладу та статуту школи, право власності на навчальний заклад належить територіальній громаді міста в особі Полтавської міської ради.

3. КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЛТАВСЬКА ВЕЧІРНЯ (ЗМІННА) ШКОЛА №1 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" відповідно до чинного законодавства користується землею, іншими природними ресурсами і несе відповідальність за дотримання вимог та норм з їх охорони.

4. Вилучення основних фондів, оборотних коштів та іншого майна навчального закладу проводиться лише у випадках, передбачених чинним законодавством. Збитки, завдані навчальному закладу внаслідок порушення його майнових прав іншими юридичними та фізичними особами, відшкодовуються відповідно до чинного законодавства.

5. Для забезпечення навчально-виховного процесу база КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ПОЛТАВСЬКА ВЕЧІРНЯ (ЗМІННА) ШКОЛА №1 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" складається із навчальних кабінетів, бібліотеки.

 

6. Фінансово-господарська діяльність КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЛТАВСЬКА ВЕЧІРНЯ (ЗМІННА) ШКОЛА №1 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" проводиться відповідно до Бюджетного кодексу України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», .Згідно нормативно-правових актів та на основі її кошторису.

7. Джерелами формування кошторису є:

- кошти місцевого бюджету в обсязі, передбаченому нормативами фінансування загальної середньої освіти, для забезпечення навчального процесу;

- кошти, отримані за надання в обсязі Державних стандартів освіти платних послуг згідно чинного законодавства;

- благодійні внески юридичних та фізичних осіб;

- інші джерела, не заборонені законодавством.

8. Порядок діловодства і бухгалтерського обліку в навчальному закладі і з качається законодавством та нормативно-правовими актами Міністерства і науки України та інших центральних органів виконавчої влади. За гоєнням засновника закладу бухгалтерський облік КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ    "ПОЛТАВСЬКА ВЕЧІРНЯ (ЗМІННА) ШКОЛА №1 ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" здійснюється через централізовану бухгалтерію управління освіти Полтавської міської ради».

9. Звітність про діяльність навчального закладу встановлюється відповідно до законодавства.

 

Площі приміщень навчального закладу

Кабінет хімії  – 30,1 м²

Кабінет історії  – 34,1 м²

Коридор  – 46,0 м²

Туалети – 17,7 м²

Сходи – 18,6 м²

Учительська – 19,8 м²

Бібліотека – 27,6 м²

Кабінет фізики – 49,2 м²

Кабінет української літератури – 34,5 м²

Коридор – 37,1 м²

Сходи – 18,9 м²

Кабінет директора  – 20,1 м²

Кабінет математики – 31,1 м²

 

Сайт проекту
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Офіційний сайт
Педагогічна преса
Офіційний сайт
Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz